DZIEŃ KOBIET Z KABARETEM WEŹRZESZ [FOTO]

W sobotnie popołudnie z okazji Dnia Kobiet Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach zaprosił wszystkie Panie na spotkanie z kabaretem Weźrzesz.

Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Kabaret Weźrzesz tworzą: Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor oraz Katarzyna Pająk – aktorka oraz nadworny grafik kabaretu. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa (zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Grupa zaprezentowała różnorodne skecze. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji i innych. Całość owiana była inteligentnym żartem z mocnymi pointami.

Po występie artyści zostali nagrodzeni dużymi brawami a Panie zgromadzone na sali otrzymały z rąk Burmistrza Pełczyc Pana Mirosława Kluka wiosennego tulipana.