Wyniki konkursu 2018
Poniżej wyniki konkursu.
„Najładniejsza pisanka”
LAUREACI:
ZACHARSKA DARIA – SP BĘDARGOWO
DERUS WIKTOR – SP CHRAPOWO
SOWA NIKODEM – SP CHRAPOWO
BEDNARCZYK OLIWIA – SP CHRAPOWO
POLLO LENA I EMILIA – SP CHRAPOWO
GRABARCZYK WOJTEK – SP CHRAPOWO
FILARY JULIA – SP CHRAPOWO
GINOWICZ PATRYCJA – SP CHRAPOWO
GINOWICZ ZUZANNA – SP CHRAPOWO
PIĄTKIEWICZ MICHALINA – SP CHARAPOWO
PASTWA KAJA – SP CHRAPOWO
ŁĘTEK LENA – SP CHARPOWO
SABALA BARTOSZ – SP CHRAPOWO
BEDNARCZYK WIKTOR – SP CHRAPOWO
ŚWIRSKA JULIA – SP CHRAPOWO
ŚWIRSKA LENA – SP CHRAPOWO
ZIARNO MARIKA – SP CHARPOWO
DOBNIO ALAN – SP CHRAPOWO
GRUPA „O” – SP LUBIANA
RÓŻYCKI ALAN – SP LUBIANA
SIAREK NORBERT – SP LUBIANA
WUJAS MACIEJ – SP LUBIANA
OŻÓG OLIWIA – SP LUBIANA
ZAKRZEWSKA KINGA – SP LUBIANA
KRET DOMINIKA – PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
ŚLICZNIAK ALICJA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
DRYGAŁA LENA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
GRYGIER BIANKA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
KMET NELA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
PRZEDSZKOLE W PEŁCZYCACH GRUPA BIEDRONKI
WESELSKI KAJETAN SP PEŁCZYCE – PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
MACIEJEWSKA LENA – SP. PEŁCZYCE
MATEUSZ MATYJA SP PEŁCZYCE
DAWIDOWICZ SANDRA SP PEŁCZYCE
MATUSZEWSKI TOMASZ – SP PEŁCZYCE
SOKOŁOWSKA KINGA – SP PEŁCZYCE
WYRÓŻNIENI:
BARCZAK AMELIA - SP BĘDARGOWO
WOJTASZAK MAJA – SP BĘDARGOWO
MIKRUT EMILIA – SP BĘDARGOWO
MIKRUT NATALIA – SP BĘDARGOWO
PYCLIK ROBERT – SP BĘDARGOWO
PSONIAK JAGODA – SP CHRAPOWO
KUBECKA MAJA - SP CHRAPOWO
JANICKA WIKTORIA – SP CHRAPOWO
JANICKA HANIA – SP CHRAPOWO
MICZKE KRYSTRIAN – SP CHRAPOWO
PASTWA ALEKSANDER – SP CHRAPOWO
BORUSZEWSKA NIKOLA – SP CHRAPOWO
GURAZDA MIŁOSZ – SP CHRAPOWO
KARCZEWSKI GRACJAN – SP CHRAPWO
BALICKI FILIP – SP CHRAPOWO
JASIŃSKA NADIA – SP CHRAPOWO
POLLO KLAJDI – SP CHRAPOWO
LEWANDOWSKA NIKOLA– SP CHRAPOWO
CYBULSKA ZUZANNA – SP CHARAPOWO
POHLENZ LENA – SP CHRAPOWO
ZAWISZA PATRYK – SP CHARPOWO
JANICKI ŁUKASZ – SP CHRAPOWO
KUBICKI SZYMON – SP CHRAPOWO
PIĄTKIEWICZ NIKOLA – SP CHRAPOWO
SKWARA KACPER – SP CHRAPOWO
IGOR GŁOWACKI – SP CHRAPOWO
PASTWA ADAM – SP. CHRAPOWO
PIĄTKIEWICZ ALAN – SP CHRAPOWO
PASTWA ERYK – SP CHRAPOWO
IWANCZ JULIA – SP CHRAPOWO
PRUSZYŃSKA KORNELA – SP CHARPOWO
KOSIŃSKI ALAN –SP CHRAPOWO
PASTWA ALA – SP CHRAPOWO
OBRZUD PATRYCJA – SP CHRAPOWO
PASTWA POLA – SP CHRARPOWO
BARTCZAK OLA – SP CHRAPOWO
MICZKE FILIP – SP CHARPOWO
RASZKOWSKI JANEK – SP CHARPOWO
FARBISZ MAJA – SP CHRAPOWO
SABALA AMELIA – SP CHARPOWO
HIC KACPER – SP CHARPOWO
MARCIN SPYCH – SP LUBIANA
LESZKIEWICZ ANETA – SP LUBIANA
JUNG ALICJA – SP LUBIANA
BAJWOLUK DOMINIK – SP LUBIANA
CZARNECKA KLAUDIA – SP LUBIANA
CZUBA SZYMON – SP LUBIANA
MATUSZEWSKI MARIUSZ – PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
KLIŃSKA LENA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
TURCZYK AGATA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
ANTCZAK PAWEŁ - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
AUGUSTYNOWICZ KLAUDIA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
DRÓZD TYMOTEUSZ - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
TURCZYK ANNA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
KURZYŃSKA WIKTORIA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
BARYŻEWSKA EWA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
GIL LENA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
ZWIECH NATALIA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
NIEDBALSKA KLARA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
DRATWIŃSKA AGATA - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
TARCZYŃSKA WIWIEN - PRZEDSZKOLE PEŁCZYCE
MARKIEWICZ LENA – SP PEŁCZYCE
JANUS OLGA – SP PEŁCZYCE
BARTOSZEK SZYMON – SP PEŁCZYCE
ŁOPACZYK ALEX – SP PEŁCZYCE
DRYGAŁA OLIWIER – SP PEŁCZYCE
SITARZ PAWEŁ – SP. PEŁCZYCE
FYSZ NADIA – SP. PEŁCZYCE
FRANEK GARYSIA SP PEŁCZYCE
WIKTORIA DRATWIŃSKA – SP PEŁCZYCE
MAZUR BARTOSZ – SP PEŁCZYCE
ROZPĘDEK JAKUB – SP PEŁCZYCE
BANASZAK WERONIKA - SP PEŁCZYCE
WESELSKI ANTONI - SP PEŁCZYCE
GIMIŃSKI KACPER - SP PEŁCZYCE
LOTARSKA MARTYNA - SP PEŁCZYCE
KRZEMIŃSKA LENA - SP PEŁCZYCE
KALINOWSKI MIKOŁAJ - SP PEŁCZYCE
SERAFIN HANNA – SP PEŁCZYCE
PŁAKSEJ EWA – SP PEŁCZYCE
SULOWSKA JESSICA – SP PEŁCZYCE
ŻURAWSKA JULIA – SP PEŁCZYCE
MAZUR MICHAŁ – SP PEŁCZYCE
MAZUR JAKUB – SP PEŁCZYCE
BARYŻEWSKA KAROLINA – SP PEŁCZYCE
ŚLICZNIAK KAROLINA – SP PEŁCZYCE
WYSOCKI SEWERYN – SP PEŁCZYCE
OLIWIA KUCZYŃSKA – SP PEŁCZYCE
STARZYŃSKI MATEUSZ – SP PEŁCZYCE
GRZYBOWSKA MARTYNA – SP PEŁCZYCE
NIERUCHAJ WOJCIECH – SP PEŁCZYCE
KALINOWSKI FILIP – SP PEŁCZYCE
TUMIELEWICZ NADIA – M-GOK PEŁCZYCE
„Najpiękniejsza palma wielkanocna”
LAUREACI:
MONETA ANNA – SP BĘDARGOWO
POLLO EMILIA ,LENA I KLAJDI –SP CHRAPOWO
ŚWIRSKA JULIA –SP CHRAPOWO
PASTWA ERYK –SP CHRAPOWO
GRABARCZYK WOJTEK –SP CHRAPOWO
PALMA SZKOLNA – SP CHRAPOWO
BOROWCZYK JAŚMINA – SP LUBIANA
KOZŁOWSKI SEBASTIAN – SP PEŁCZYCE
DZIECI Z ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH W M-GOK W PEŁCZYCACH
WYRÓŻNIENI:
JANICKA HANIA – SP CHRAPOWO
JANICKA WIKTORIA – SP CHARPOWO
GURAZDA MIŁOSZ – SP CHARPOWO
LEWANDOWSKA NIKOLA –SP CHRAPOWO
FILARY JULIA –SP CHRAPOWO
OBRZUD PATRYCJA- SP CHRAPOWO
SKWARA KACPER –SP CHRAPOWO
SABALA BARTOSZ –SP CHRAPOWO
PŁAKSEJ EWA -SP PEŁCZYCE
https://www.mgokpelczyce.pl/index.php/8-aktualnosci/226-wyniki-konkursu-2018#sigFreeIddf7a16752a